مقاله ها

10 مورد از بهترین بازی های فکری اندروید

بهترین بازی های فکری اندروید

بهترین بازی های فکری اندروید

یکی از سبک های جذاب ، چالشی ، مفید برای حافظه و نسبتا پر طرفدار گیم های اندرویدی بازی های فکری پازلی هستند این نوع بازی ها بر اساس نحوه طراحی شان خاص بوده و برخی اوقات پزشکان متخصص برای جلوگیری از بیماری هایی همچون آلزایمر به افراد میانسال پیشنهاد می دهند. تنوع در این نوع بازی ها بسیار زیاد می باشد به طوری که این نوع گیم ها می توانند کاربران را به چالش بکشند و ساعت ها به خود مشغول کنند.

معرفی 10 مورد از بهترین بازی های فکری اندروید

حال که به طور اجمالی با این سبک جذاب گیم در پلتفرم اندروید آشنا شدیم در ادامه به بررسی 10 مورد از بهترین بازی های فکری اندروید می پردازیم با ما همراه باشید.

1 – بازی Sudoku – The Clean One

اکثریت گیمر ها سودوکو بازی کرده اند یا حتی اگر تجربه آن را هم نداشته باشند نام آن را قطع به یقین شنیده اند. سودوکو یک بازی منطقی و فکری ساده است که شما باید در محدوده ای از اعداد ستون های موجود را پر کنید و خود را به چالش بکشید. در مارکت اندرویدی گوگل صد ها بازی با مضمون سودوکو موجود است که ما از بین آنها این بازی را بدلیل ساده در عین حال حرفه ای بودن به شما پیشنهاد می دهیم بازی مذکور با بیش از 5 میلیون بارگیری و بیش از 30 هزار بررسی و مرور در رده بهترین  بازی های فکری اندروید قرار می گیرد.

Sudoku بازی

2 – بازی Lumosity Brain Training

دقت ، سرعت عمل و تمرکز سه ویژگی هستند که باید در این بازی به کار بگیرید این بازی با مراحل و قسمت های مختلف مغز شما را در کار هایی مانند تصمیم گیری، استدلال ، منطق و هیجان به چالش می کشد. Lumosity Brain Training جزو بهترین بازی های فکری اندروید بوده به طوری که رتبه 4.5 از 5 و بیش از 10 میلیون بارگیری را دارا می باشد.

بازی Lumosity Brain Training

3 – بازی Lara Croft GO

این بازی در عین حال که محیطی ماجراجویی دارد معمایی نیز می باشد شما در این بازی کنترل کاراکتر اصلی بازی یعنی Lara Croft را عهده دار خواهید بود. این بازی محدودیتی از نظر پشت سر گذاشتن مراحل ندارد و شما می توانید با استراتژی و منطق خاص خود بازی را به جلو ببرید در عین حال گیم پلی جذاب ومتفاوت این بازی شما را به وجد می آورد و باعث می شود از آن لذت کافی را ببرید. این بازی نیز با بیش از 1 میلیون بارگیری و رتبه 4.7 از 5 جزو بهترین بازی های فکری اندروید محسوب می شود.

بازی Lara Croft GO

4 – بازی The Room : Old Sins

بازی The Room Old Sins جزو بهترین بازی های فکری اندروید بوده و از این قرار می باشد که شما در این بازی وارد یک خانه بزرگ قدیمی می شوید در جای جای این عمارت شما باید به دنبال نشانه هایی که می توانید با آن از مراحل عبور کنید باشید این نشانه ها می تواند یک کلید یا یک تابلو یا اجسامی دیگر باشد. راز آلود و گاهی ترسناک بودن محیط این بازی و مضمون معمایی آن باعث شده ترکیب فوق العاده جذاب و قابل رضایت برای کاربران بوجود آید. گفتنی است این بازی در گوگل پلی رتبه 4.9 از 5 را کسب نموده و توانسته نظر کاربران را به خود جلب کند.

بازی The Room Old Sins

5 – بازی Mini Metro

آنچه که یک بازی را در بین بهترین بازی فکری اندروید صدر نشین می کند رضایت مندی ، گیم پلی و چالشی بودن آن است می توان گفت که بازی Mini Metro همه این قابلیت ها را دارا می باشد. این بازی فکری که برگرفته از نام خود عمل کرده و مربوط به کنترل مترو ها است که با گسترش شهر ها و افزایش ایستگاه ها دشوار تر می شود به طوری که شما باید از به موقع رسیدن مسافران به مقصد اطمینان حاصل کنید؛ و با تسلط خود به عنوان یک اتاق کنترل مترو از آن لذت ببرید.

بازی Mini Metro

6 – بازی Brain Dots

این گیم به گسترش و تقویت سلول های مغزی کمک می کند. Brain Dots با درونمایه رسم یک خط بین دو توپ مجزا منتشر شده که سطوح متفاوتی را داراست و با گذشت مراحل درجه سختی و چالشی بودن آن بیشتر به چشم می خورد. بیش از 10 میلیون بارگیری و 604 هزار مرور و بررسی از امتیازات این بازی در مارکت اندرویدی گوگل است. این گیم نیز جزو بهترین بازی های فکری اندروید است.

بازی brain dots

7 – بازی Cut It : Brain Puzzles

شما باید در این بازی منطق و هوش فیزیکی خود را با برش دادن تعداد اجسامی که نمایش داده می شوند به کار ببرید و با پشت سر گذاشتن مراحل به جنگ چالش های دشوارتر بروید و ذهن خود را تقویت کنید. بیش از 10 میلیون بارگیری و 129 هزار مرور از رتبه های این بازی است که دلیل بر قرار گرفتن این گیم در رده بهترین بازی های فکری اندروید است.

بازی Cut It Brain Puzzles

8 – بازی Orixo

در این بازی که از بهترین بازی های فکری اندروید است شما با تصمیم  بر روی اعداد خاص باید جداول موجود را پر کنید این گیم دارای بیش از 320 مرحله است که در هر کدام چالش های سخت تری در انتظار شماست علاوه بر تمامی مواردی که بر شمردیم  نکته جالب توجه در آهنگ زمینه این بازی است که با آرامش بخش بودن خود بر روی تمرکز گیمر تاثیر مثبت می گذارد و باعث جذابیت دو چندان بازی می شود به طوری که در گوگل پلی رتبه 4.7 از 5 را این بازی توانسته کسب کند.

بازی Orixo

9 – بازی ?Brain Out : Can you pass it

بازی مذکور به صورت پارت پارت طراحی شده به طوری که شما در هر مرحله با منطق و تفکر به جلو می روید قسمت جالب این بازی در نام آن است که بیانگر این است که می توانید از محدوده چهارچوب های مغز خود خارج شوید؟ گفتنی است گیم پلی این بازی نیز بسیار متنوع با موضوعات مختلف بوده که باعث می شود کاربران خسته نشوند با توجه به موضوع مقاله مان ما این بازی را نیز به شما در بین بهترین بازی های فکری اندروید پیشنهاد می دهیم. لازم به ذکر است این گیم در گوگل پلی با رقم باور نکردنی بیش از 100 میلیون بارگیری و 5 میلیون مرور و بررسی و رتبه 4.4 از 5 توانسته بسیار محبوب و مورد رضایت کابران قرار گیرد.

بازی Brain Out Can you pass it

10 – بازی Dream Detective

این بازی یک بازی تحقیقاتی مصور دو بعدی می باشد که داستان آن بازگوی کارآگاهی است که ماموریت دارد فرد شروری که رویاهای سرزمین را می دزدد تا بتواند با ساختن جواهر زمان کنترل سرزمین را به دست بگیرد را پیدا کند. که در هر مرحله باید در انتظار سطوحی نیازمند تحقیق و بررسی و استدلال و منطق قوی باشید و با انجام آن به جلو بروید. این بازی به سبب گیم پلی جذاب و متنوعی که دارد تا به این لحظه مورد توجه کاربران در مارکت اندرویدی گوگل قرار گرفته است و در گروه بهترین بازی های فکری اندروید قرار می گیرد.

بازی Dream Detective

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *