اسپاتیفای

معرفی 10 پلی لیست برتر ایرانی اسپاتیفای

لینک بهترین پلی لیست های اسپاتیفای

دنبال بهترین پلی لیست های ایرانی در اسپاتیفای هستید؟ این مقاله شما را با محبوب‌ترین پلی‌لیست‌ها فارسی در ژانرهای مختلف مانند پاپ، رپ، هیپ هاپ، راک، موسیقی متن فیلم و… آشنا می‌کند.

اسپاتیفای با تنوع و گستردگی پلی لیست های ایرانی، دریچه‌ای به دنیای موسیقی ایرانی را به روی شما می‌گشاید. این مقاله تعدادی از بهترین پلی لیست های ایرانی در ژانرهای مختلف مانند پاپ، رپ، هیپ هاپ، راک، موسیقی متن فیلم و… را معرفی می‌کند.

این پلتفرم همچنین پلی‌لیست‌های متنوع موسیقی ایرانی را در اختیار کاربران قرار می‌دهد تا بتوانند متناسب با سلیقه‌ی موسیقایی خود به آن‌ها گوش دهند. همچنین اسپاتیفای با استفاده از هوش مصنوعی، در کشف آهنگ‌ها و هنرمندان جدید متناسب با سلیقه‌ی آن‌ها به کاربران کمک می‌کند. یکی از جذاب‌ترین بخش‌های اسپوتفای برای کاربران ایرانی، تنوع و گستردگی پلی‌لیست‌های ایرانی است. این پلی‌لیست‌ها توسط افراد مختلف و با سلیقه‌های گوناگون تهیه شده‌اند و می‌توانند دریچه‌ای به دنیای موسیقی ایرانی، از گذشته تا کنون، باشند.

در این مقاله هاردزون قصد داریم شما را با تعدادی از بهترین پلی لیست های ایرانی در اسپاتفای آشنا کنیم که می‌توانند تجربه‌ی گوش دادن به موسیقی در این برنامه را چندین برابر لذت‌بخش‌تر کنند.

1. پلی لیست پرشین رپ (Persian Rap)

پلی لیست پرشین رپ (Persian Rap)

بررسی رکوردها و آمار رپ فارسی در اسپاتیفای، نشان‌دهنده محبوبیت این ژانر موسیقی در بین مخاطبان ایرانی است. تنوع و گستردگی آهنگ‌های رپ فارسی در اسپاتیفای، حاکی از پویایی و خلاقیت در این ژانر موسیقی است. پرشین رپ پربازدیدترین پلی لیست اسپاتیفای رپ فارسی به شمار می‌رود. در این پلی‌لیست  آهنگ ” نوازش” از امیر تتلو با بیشترین میزان دانلود، عنوان پربازدیدترین رپ فارسی در اسپاتیفای را از آن خود کرده است.

شاید جالب باشد بدانید که رضا پیشرو با 47 فیت در آهنگ‌های مختلف، رکورددار همکاری با سایر رپرها در اسپاتیفای است. همچنین روه زدبازی با 5 آهنگ پربازدید، در صدر لیست پربازدیدترین گروه رپری در اسپاتیفای قرار دارد.

برای دسترسی به پلی لیست Persian Rap اینجا کلیک کنید

2. پلی لیست پرشین هیپ هاپ (Persian Hip-Hop)

پلی لیست پرشین هیپ هاپ (Persian Hip-Hop)

این پلی‌لیست که مجموعه‌ای از آهنگ‌های هیپ هاپ فارسی از خوانندگان مختلف نظیر پوتک، پوری و هیپهاپولوژیست را ارائه می‌دهد.  این پلی‌لیست شامل آهنگ‌هایی از خوانندگان شناخته‌شده و همچنین رپرهای نوظهور است. تنوع سبک‌ها و موضوعات در این آهنگ‌ها، نشان‌دهنده پویایی و خلاقیت در موسیقی هیپ هاپ فارسی است.

برای دسترسی به پلی لیست Persian Hip Hop اینجا کلیک کنید

3. پلی لیست پرشین پاپ (Persian Pop)

پلی لیست پرشین پاپ (Persian Pop)

این پلی‌لیست شامل آهنگ‌هایی از خوانندگان شناخته‌شده‌ای مانند شادمهر عقیلی، محسن یگانه، شروین، پوبان و اشوان است.  تنوع سبک‌ها و موضوعات در این پلی‌لیست، نشان‌دهنده پویایی و خلاقیت در موسیقی پاپ فارسی است. آهنگ‌هایی مانند “ندامت” از محسن یگانه، “بارون” از سوگند، “دست من نیست” از شادمهر عقیلی، “آواز” از بلک کتس و “چشمات” از پوبان در این پلی‌لیست، جزو آهنگ‌های پربازدید هستند. سیاری از این آهنگ‌ها، بازدیدهای میلیونی دارند که نشان‌دهنده محبوبیت این ژانر موسیقی در بین مخاطبان ایرانی است.

برای دسترسی به پلی لیست Persian Pop اینجا کلیک کنید

4. پلی لیست موسیقی متن فیلم‌های ایرانی (Persian Film Soundtracks)

پلی لیست موسیقی متن فیلم‌های ایرانی (Persian Film Soundtracks)

برای دسترسی به صفحه خرید اکانت اسپاتیفای ترکیه کلیک کنید

پلی لیست « موسیقی متن فیلم فارسی » مجموعه‌ای از مهم‌ترین آثار ساخته شده برای سینمای ایران است. قطعات برجسته‌ای مانند «میم مثل مادر » از آریا عظیمی‌نژاد، « ماهی‌ها عاشق می‌شوند » از علی صمدپور، « آخرین داستان » از کیستوف رضاعی و « آواز گنجشک‌ها » از حسین علیزاده در این پلی‌لیست گنجانده شده است.

«موسیقی متن فیلم فارسی» به عنوان یکی از بهترین پلی‌لیست‌های ایرانی در اسپوتیفای، مجموعه‌ای استثنائی از برترین موسیقی متن‌های سینمای ایران را ارائه می‌دهد. این پلی‌لیست با گردآوری قطعات صوتی زیبا و گیرا از فیلم‌های شناخته‌شده ایرانی، شنوندگان را در دنیایی از احساسات و ارتباطی عمیق با داستان‌ها و صحنه‌های سینمای ایران غرق می‌کند.

برای دسترسی به پلی لیست Persian Film Soundtracks اینجا کلیک کنید

6. پلی لیست بهترین‌های موزیک فارسی (Persian Top Hits)

پلی لیست بهترین‌های موزیک فارسی (Persian Top Hits)

پلی‌لیست Persian Top Hits مجموعه‌ای از محبوب‌ترین آهنگ‌های موسیقی ایرانی را ارائه می‌دهد. این پلی‌لیست شامل قطعات برجسته‌ای مانند «ناز» از علی منتظری، «زلزله» از حامد همایون، «یک شب تابستانی» از امید رضا، «تنها کنار تو» از ساره، «طاقچه بالا» از محسن ابراهیم‌زاده، «می‌شورمش می‌آورمش» از انیتا، «شوخی نکن عشقم» از مسیح و آرش، «ستاره سهیل داره» از علی عبدالمالکی، «ساحل آرامش» از آرون افشار و «پرنده» از انیتا و دنیا می‌شود.

این آهنگ‌ها نماینده‌ای از بهترین و محبوب‌ترین ترانه‌های موسیقی ایران هستند که تنوع سبک‌ها و ژانرهای موجود در صحنه موسیقی ایران را به نمایش می‌گذارند.

برای دسترسی به پلی لیست Persian Top Hits اینجا کلیک کنید

7. پلی لیست بهترین‌های راک فارسی (Persian Rock)

پلی لیست بهترین‌های راک فارسی (Persian Rock)

پلی‌لیست «پرشین راک » بهترین‌های موسیقی راک فارسی را به نمایش می‌گذارد و مجموعه‌ای از آهنگ‌های پویا و گیرا را ارائه می‌دهد. برخی از برجسته‌ترین آهنگ‌های این پلی‌لیست عبارتند از «تب» از کیوسک، «خاطره» از اوهام، «بغض» از کاوه آفاق، «دریا» از هایپرنوا، «دیوار» از گروه وِیز، «خاکستری» از هیچکس، «ترنج » از محسن نامجو و «چقدر تنهایی بده » از گروه سگ‌های زرد.

پلی‌لیست « راک ایرانی » مجموعه‌ای هیجان‌انگیز از موسیقی راک فارسی را ارائه می‌دهد که زیرشاخه‌های مختلفی را در بر می‌گیرد و استعداد و تنوع صحنه راک ایران را به نمایش می‌گذارد. این قطعات مطمئناً دوستداران راک را مجذوب خود کرده و تجربه‌ای موسیقایی منحصر به فرد را ارائه می‌دهند.

برای دسترسی به پلی لیست Persian Rock اینجا کلیک کنید

8. پلی لیست پرشین دنس (Persian Dance Party)

 

پلی‌لیست “Persian Dance Party” یکی از برجسته‌ترین پلی‌لیست‌های موسیقی ایرانی در اسپاتیفای است که مجموعه‌ای بی‌نظیر از بهترین و پرطرفدارترین آهنگ‌های شاد خوانندگان ایران را به ارمغان می‌آورد. این پلی‌لیست با انتخاب آثار برجسته و محبوب هنرمندان مشهور ایران، لجظات شادی را رقم خواهد زد.

آهنگ‌های “نگی که نگفتم” از فرزاد فرزین، “پیک” از بلک کتس، “قرار” از سحر و “قلب” از دنیا از جمله پربازدیدترین آهن های این پلی‌لیست هستند.

برای دسترسی به پلی لیست Persian Dance Party اینجا کلیک کنید

آنچه در بهترین پلی لیستهای ایرانی اسپاتیفای بررسی کردیم

در این مقاله، به بررسی بهترین پلی لیست های ایرانی اسپاتیفای پرداختیم. در این برنامه، پلی‌لیست‌های ایرانی در ژانرهای مختلفی وجود دارد که به دسته‌بندی آهنگ‌های مورد علاقه‌ی کاربران کمک می‌کند.

اگر به مشکل لیریک اسپاتیفای برخورده‌اید، چرا اسپاتیفای من لیرینک ندارد را نیز مطالعه کنید.

امکان ساخت پلی‌لیست در اسپاتیفای یکی از قابلیت‌های ویژه‌‌ای است که توجه همه‌ی کاربران را به خود جلب کرده است. به طور خاص، پلی‌لیست‌های ایرانی در سبک‌های پاپ و رپ شامل آهنگ‌های محبوبی می‌شوند که در این پلتفرم بازدید زیادی داشته‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *