مقاله ها

چگونه دوتا 2 را آنلاین بازی کنیم؟

چگونه دوتا 2 را آنلاین بازی کنیم؟

بازی دو تا 2 توسط شرکت Valve ساخته شده است و به همین علت برای استفاده از آن باید نرم افزار استیم را داشته باشید پس نخستین گام برای آنلاین بازی کردن دو تا 2 نصب و راه اندازی استیم بر روی سیستم خودتون است. در ادامه نحوه آنلاین بازی کردن دو تا 2  را به طور کامل توضیح خواهیم داد. پس همراه ما باشید.

آموزش کامل چگونه دوتا 2 را آنلاین بازی کنیم؟

1 – همانطور که گفتیم اولین بخش برای اینکار نصب و راه اندازی نرم افزار استیم است بعد از آن باید در استیم اکانت داشته باشید ( آموزش ساخت اکانت استیم). ناگفته نماند استیم یک پلتفرم و سرویس گیرنده برای بازی هاست که امروزه در جهان طرفداران بسیاری را پیدا کرده است.

2 – پس از ساخت حساب کاربری شما در تب Library طبیعتا چیزی مشاهده نمی کنید. ساختار استیم به این گونه ای می باشد که هر بازی را که خریداری کرده اید به طور اتوماتیک به اکانت شما اضافه می شود. اما بازی های رایگان نیاز به خرید ندارند و شما بدون پرداخت هزینه ای می توانید آن را به اکانت خودتون اضافه کنید.

3 – برای اضافه کردن دو تا 2 روی عبارت Store در قسمت تب ها کلیک کرده و در باکس جستجو  نام بازی را سرچ کنید و از میان  نتیجه ای که نمایان می شود  دوتا 2 را انتخاب کنید .

بازی آنلاین در استیم

4 – در صفحه باز شده کمی به پایین اسکرول کنید سر انجام دکمه آبی رنگی را مشاهده می کنید که عبارت Play now بر روی آن نوشته شده است و بر روی آن کلیک کنید.

چگونه دوتا 2 را آنلاین بازی کنیم؟

5 – سر انجام بعد از کلیک صفحه ای برای بارگیری بازی نمایان می شود، در قسمت توضیحات و پیشنیاز ها مشاهده می کنید که 44 گیگ فضا برای دانلود و نصب بازی مورد نیاز می باشد که میتوانید قسمتی از هارد داخلی کامپیوتر خود را به آن اختصاص دهید.

بازی آنلاین دوتا 2

6 – در مرحله آخر که دانلود بازی تمام شد در قسمت Library دوتا 2 قابل مشاهده می شود و می توانید بصورت آنلاین آن را بازی کرده و لذت ببرید.

به طور کامل دیدید که چگونه دو تا2 را آنلاین بازی کنیم؟ این آموزش پیچیدگی خاصی نداشت  و شما با انجام دادن کامل مراحل میتوانید به راحتی این گیم را بصورت آنلاین بازی کنید

امیدواریم این مقاله مورد توجه شما کاربران هاردزونی قرار گرفته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *