پابجی موبایل, مقاله ها

کاهش پینگ پابجی صد درصد واقعی

کاهش پینگ پابجی صد درصد واقعی

شرکت های بازی سازی پرطرفدار و محبوب دنیا برای اینکه بازی هایی که ساخته اند بهتر و پر سرعت تر برای گیمر ها اجرا شود، سرور های اختصاصی برای هر کشور در نظر گرفته اند تا پینگ پایین تری داشته باشند. در کشور ایران به دلیل تحریم های موجود، شرکت های جهانی سرور خاصی برای ایران در نظر نگرفته اند و به همین دلیل پینگ بازی پابجی در ایران زیاد است . برای کاهش پینگ پابجی راه هایی وجود دارد اما نباید انتظار داشته باشید که پینگ پابجی شما کمتر از 50 باشد، چون که کشور ایران سرور اختصاصی در داخل بازی پابجی موبایل ندارد. در این مقاله سایت هاردزون روش های کاهش پینگ پابجی را به صورت کامل و کاربردی توضیح خواهد داد.

پینگ چیست؟

کسانی که گیمر هستند یا با فضای مجازی مثل اینستاگرام سروکار دارند، حتما با پینگ پایین سروکله زدن و تلاش بر این داشتن تا با کاهش پینگ، سرعت و بازدهی اینترنت را افزایش دهند. پینگ معیار اندازه گیری فاصله زمانی دریافت و ارسال اطلاعات بین سیستم شما و سرور انتخابی شماست. پس با افزایش مقدار این فاصله زمانی یا همان پینگ، سرعت اینترنت شما کاهش می یابد و این امر به صورت برعکس هم صادق است، یعنی با کاهش پینگ سرعت اینترنت افزایش می یابد و پس در بازی پابجی برای بهتر کردن سرعت بازی خود باید راه حلی برای کاهش پینگ پابجی پیدا کنید. در ادامه بصورت کامل راه هایی برای کاهش پینگ پابجی توضیح خواهیم داد.

روش های کاهش پینگ پابجی موبایل

 • از اینترنت مودم برای اتصال به بازی استفاده کنید

از اینترنت مودم استفاده کنید(مودم سیم کارتی یا خانگی) چون که اینترنت مودم ثابت بوده و زیاد قطع و وصل نمی شود و همچنین بازی کردن با دیتای گوشی می تواند کیفیت بازی را کم کند چون که درحالت روشن بودن دیتای موبایل، قدرت پردازش گوشی پایین می آید و نمی توانید از بازی با گرافیک بالا برخوردار باشید.

 • تعداد دستگاه های متصل به اینترنت مودم را کاهش دهید

درهنگام بازی سعی کنید که دستگاه دیگری به مودم شما متصل نشود، چون اگر که کسی به مودم شما در حین بازی وصل شود، مودم سرعت اینترنت را بین دستگاه شما و دستگاه دیگر پخش می کند که در این حالت پینگ شما افزایش خواهد یافت. پس سعی کنید که از مودم اختصاصی خودتون برای بازی کردن استفاده کنید.

 • استفاده از فیلتر شکن های پرسرعت

بازی پابجی موبایل فیلتر است، پس سعی کنید که از فیلترشکن هایی استفاده کنید که سرعت بالایی داشته باشند. در ادامه فیلترشکن هایی برای بازی پابجی موبایل معرفی خواهیم کرد.

کاهش پینگ پابجی

بهترین vpn برای کاهش پینگ پابجی موبایل

قطعا فیلترشکن های رایگان زیادی در بازار وجود دارد اما درکل فیلترشکن های پولی بهتر و پرسرعت تر عمل می کنند. اگر که نمی خواهید پولی بابت فیلتر شکن پرداخت کنید یه سری فیلترشکن رایگان با سرعت بالا معرفی می کنیم.

 • Vpnify
 • Vpnsuper
 • Armada vpn
 • Outline
 • Ufo vpn

بهترین فیلتر شکن برای پابجی


بهترین DNS برای کاهش پینگ پابجی موبایل

3 مدل DNS خواهیم گفت که با استفاده از این DNS ها می توانید سرعت اینترنت خود را افزایش بدهید و بازی پابجی موبایل را با پینگ پایین تری بازی کنید.

 • 1.1.1

1.1.1.1 یا همان حاصل شرکت CLOUDFIRE است که درحال حاضر سریع ترین DNS روی کره زمین است که تمام مردم دنیا، حتی ایرانی ها می توانند از آن برای بهبود اینترنت خود استفاده کنند. به علاوه این DNS کمک می کند تا سرعت اتصال شما به سرور زیاد شود و پینگ بازی پابجی موبایل شما کاهش یابد.

Preterred DNS server: 1.1.11

Alternate DNS server: 1.0.0.1

(در آخر این مقاله نحوه عوض کردن DNS اینترنت را توضیح خواهیم داد.)

 • Google DNS server

بعد از 1.1.1.1 یکی از مطرح ترین DNS سریع دنیا برای گوگل است که گوگل از DNS های خود برای ارتباط بهتر کاربران با دنیای اینترنت استفاده می کند.

Preterred DNS server: 8.8.8.8

Alternate DNS server: 8.8.4.4

 • Open DNS

به یکی از بهترین DNS ها در لیست ما رسیده اید، این DNS سرعت اینترنت شما را در بازی پابجی موبایل افزایش خواهد دادو همچنین باعث کاهش پینگ پابجی موبایل نیز می شود .

Preterred DNS server: 208.67.222.222

Alternate DNS server: 208.67.220.220

شما عزیزان می توانید برای دانلود آهنگ های پابجی کلیک کنید .


تنظیم کردن DNS اینترنت برای پابجی

برای اینکه بخواهید DNS خود را تغییر دهید کافی است که مراحل گفته شده را بصورت کامل طی کنید.

مراحل تغییر DNS

مراحل تغییر DNS در کامپیوتر

برای تنظیم کردن DNS شما نیاز به سیسیتم عامل ویندوز دارید. با وصل شدن به مودم مورد نظر خود و راست کلیک کردن روی آن و کلیک کردن OPEN NETWORK & INTERNET SETTING وارد پنجره جدید دیگر شوید.

تغییر DNS برای پابجی موبایل

سپس روی دکمه Advance network settings کلیک کنید.

تغییر DNS برای افزایش سرعت اینترنت

بعد از کلیک روی دکمه Advance network settings، روی دکمه adaptor option کلیک کنید.

تغییر DNS

در پنجره جدید باز شده روی آداپتور وصل شده خود کلیک کنید، سپس روی دکمه Properties کلیک کنید.

آموزش تغییر DNS

در منوی باز شده دنبال گزینه Internet protocol version 4 بگردید، و سپس روی آ« کلیک کنید.

تغییر DNS برای افزایش سرعت اینترنت

DNS های گفته شده در قسمت بالا را می توانید در جاهای خالی وارد کنید.(فقط یک نوع DNS)

با این روش های گفته شده در این مقاله می توانید سرعت اینترنت خود را افزایش و همچنین پینگ پابجی موبایل خود را هم کاهش دهید.

آیا پینگ صفر پابجی امکان دارد؟

همانطور که اشاره کردیم پینگ، فاصله زمانی دریافت اطلاعات است پس عملا بدون هیچ درنگ و انتظاری نمی توان اطلاعات را دریافت کرد و این امر نه تنها در ایران بلکه در کل جهان هم امکان پذیر نیست و کمترین پینگ که میتوان به آن اشاره کرد پینگ 10 هستش که امکان آن در کشورهای خارجی بوده، البته نه هر کشوری.

سوالات متداول

1)با تغییر DNS ، پینگ پابجی تا چقدر کاهش می یابد؟

بله، پینگ شما با توجه به اینترنتی که دارید ممکن از تا 100 کاهش یابد.

2) استفاده از اپلیکیشن برای کاهش پینگ پابجی تاثیرگذار است؟

احتمالا تاثیرگذار باشد، اما این امر صد درصد نیست.

3) آیا فیلترشکن پولی با رایگان تفاوت دارد؟

بله، فیلترشکن پولی کمتر قطع می شود و سرعت بالاتری دارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *