کالاف دیوتی, مقاله ها

شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل

شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل

بازی کال آف دیوتی

کمتر کسی هست که اسم بازی کالاف دیوتی را نشنیده باشد. این بازی هیجان انگیز و منحصربه فرد در سال های اخیر حسابی به محبوبیت رسیده و طرفداران دو آتیشه زیادی پیدا کرده است. همیشه یکی از جذابیت های بازی های آنلاین، شناخت و احساس نزدیکی یا همذات پنداری با شخصیت های آن است؛ به این ترتیب می توانید از بازی بیشتر لذت ببرید. در این مقاله قصد داریم به معرفی تمام شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل بپردازیم. تا ادامه این بحث جذاب با ما در سایت هاردزون همراه باشید.

کالاف دیوتی موبایل چیست؟

شرکت اکتیویژن با ساخت و اجرای بازی کالاف دیوتی موبایل به محبوبیت و شهرت بالایی رسید. هرچند در ابتدا این بازی تنها روی نسخه پی سی و پلی استیشن قابل اجرا بود، بعدها نسخه موبایل آن هم به بازار عرضه شد. به دنبال شهرت این بازی، شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل هم به محبوبیت بالایی در میان گیمرها رسیدند. در ادامه به معرفی شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل خواهیم پرداخت.

محبوب ترین شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

معرفی تمام شخصیت‌های کالاف دیوتی

محبوب ترین شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل از نظر شما کدام است؟ بهترین شخصیت‌های کالاف دیوتی چطور؟

اسم شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل

 • کاپیتان پرایس Captain Price
 • گوست Ghost
 • دیوید میسون David Mason
 • الکس میسون Alex Mason
 • سوپ Soap
 • کاپیتان توماس Thomas Merrick
 • راسل آدلر Russel Adler

داستان شخصیت های کالاف دیوتی موبایل

هر کدام از شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل داستان مخصوص به خود دارند که معرف آن شخصیت است. با دانستن ویژگی ها، سرگذشت و داستان هرکدام از شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل، می توانید احساس نزدیکی بیشتری به آنها پیدا کرده و لذت بیشتری از بازی ببرید. اما به نظر شما داستان محبوب ترین شخصیت‌های کالاف دیوتی چیست؟ چه رمز و رازی پشت این شخصیت‌ها پنهان است؟ دوست دارید این داستان‌ها را بدانید؟


محبوب ترین شخصیت‌های کالاف دیوتی

یکی از شناخته شده ترین و محبوب ترین شخصیت های کالاف دیوتی، شخصیت سایمون رایلی یا گوست است. این شخصیت بعد از حملات یازده سپتامبر، به ارتش پیوست. الکس میسون از جذاب ترین و محبوب ترین شخصیت‌های کالاف دیوتی محسوب می شود. الکس از نیروهای بازنشسته و تفنگدار نیروی دریایی سابق سازمان CIA می باشد. شخصیت محبوب دیگر؛ کاپیتان توماس ای.مریک است که مهره از نیروهای دریایی به شمار می‌آمده است. دیوید میسون از دیگر شخصیت‌های کالاف دیوتی بوده و طرفداران زیادی دارد. میسون یکی از افسران نخبه نیروی دریایی آمریکاست.

آیا شما هم کنجکاو شدید مفصل‌تر درباره داستان شخصیت‌های کالاف دیوتی بدانید؟ با ما همراه باشید تا داستان بهترین شخصیت‌های کالاف دیوتی را برایتان بطور مفصل تعریف کنیم.

بهترین شخصیت های کالاف دیوتی


“شاید این مطلب آموزش گرفتن اسکین رایگان کالاف دیوتی موبایل برایتان مفید باشد ”

بهترین شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل و داستان هرکدام

بهترین شخصیت‌های کالاف دیوتی از نظر شما کدامند؟ ما نظر کاربران را بررسی کردیم و به 5 شخصیت برتر رسیدیم که نسبت به دیگران از محبوبیت بیشتری برخوردارند.

 

 • زندگی نامه گوست کالاف دیوتی موبایل

این شخصیت کودکی همراه درد و آسیب داشته و پس از حادثه 11 سپتامبر، به ارتش محلق شده است. گوست به دلیل هوش و فیزیک بدنی فوق العاده، خیلی زود توانست به سرویس ویژه هوایی وارد شود. گوست در تک تیراندازی با اسنایپر مهارت خاصی دارد. یکی از دلایل محبوبیت گوست؛ ظاهر جذاب و استایل منحصربه فردش است. گوست به عنوان نماینده فرمانده ارتش بریتانیا عمل کرده و به خوبی از عهده آن برمی آید.

داستان کارکتر ghost

 • زندگی نامه کاپیتان پرایس کالاف دیوتی موبایل

کسی هست که عاشق کاپتان پرایس نباشد؟ پرایس یکی از تک تیراندازان حرفه ای نیروی ویژه بریتانیاست که محبوبیت فوق العاده ای میان طرفداران کالاف دیوتی دارد. همچنین آخرین کسی که در بازی های ModernWarfare  زنده ماند، کاپتان پرایس بود. کاپتان پرایس در تمامی نسخه های این بازی حضور داشته و تحت دستور کاپیتان مک میلان فعالیت میکند. در سال 1996، کاپیتان مامور شد تا رهبر فوق ملی گرایان به نام عمران زاخائف در اوکراین را ترور کند. یکی از ویژگی های این شخصیت محبوب، بی رحمی در برابر دشمنان است. این شخصیت جذاب و دوست داشتنی در سری بازی های کالاف دیوتی موبایل هم حضور پررنگی دارد.

 

داستان کارکتر price

 • زندگی نامه الکس میسون کالاف دیوتی موبایل

یکی از شخصیت های جذاب و ماندگار کالاف دیوتی موبایل بوده و اولین بار درcall of duty black ops حضور پیدا کرد. الکس میسون یک بازنشسته و تفنگدار دریایی سابق CIA است. الکس میسون در جاسوسی و مخفی شدن مهارت خاصی دارد. همچنین یکی از دلایل محبوبیت و جذابیت این شخصیت، فداکاری آن است. میسون از خود گذشتگی و فداکاری های زیادی انجام داد که موجب پایان جنگ شد، ولی به ضرر خودش بود. الکس میسون به حدی پرطرفدار و محبوب است که در سری جدید کالاف دیوتی، ماموریت جدیدی بر عهده دارد.

داستان کارکتر الکس میسون

 • زندگی نامه جان مک تاویش کالاف دیوتی موبایل

تخصص این شخصیت محبوب در تخریب و تیراندازی حرفه ای است. در بازی Modern Warfare 3 او به عنوان فرمانده زمینی ارتش بود و حسابی بین گیمرها طرفدار پیدا کرد. این شخصیت اصلی محبوبیت زیادی داشته و از دلایل جذاب ترین شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل می باشد.

 

ببهترین اسلحه های کالاف دیوتی

 

داستان کارکتر Soap

 • زندگی نامه دیوید میسون کالاف دیوتی موبایل

اولین حضور دیوید میسون در Call of Duty Black ops II بود که به عنوان شخصیت اصلی ایفای نقش میکرد. الکس میسون؛ پدر دیوید میسون بوده که در بازی قبلی به عنوان شخصیت اصلی شناخته میشد. دیوید میسون هم مانند پدرش الکس میسون، فداکاری و شجاعت تحسین برانگیزی داشته و به دلیل هوش و ذکاوت مثال زدنی اش، توانست خیلی زود به یکی از مهره های اصلی ارتش آمریکا تبدیل شود. دیوید میسون به عنوان استراتژیست جنگ فعالیت کرده و حسابی محبوب است.

دانلود عکس کالاف دیوتی

 

داستان کارکتر دیوید میسون

 • زندگی نامه توماس مریک کالاف دیوتی موبایل

این شخصیت فرعی برای اولین بار در بازی Call of Duty Ghosts وارد شد و عضو سابق یگان ویژه نیروی دریایی آمریکاست. بعد از اینکه کاپتان توماس مریک در لاس وگاس کشته شد؛ او به عنوان فرمانده انتخاب شد. این شخصیت کارنامه درخشانی از خود ارائه داده و در نهایت با هدایت درست نیروها، موجب پایان جنگ شد. وظیفه توماس مریک در بازی آخر این بود که سربازان را هدایت کند. توماس مریک هم جزو محبوب ترین شخصیت‌های کالاف دیوتی محسوب می شود.

 

داستان کارکتر توماس مریک

کلام آخر: در این مقاله به معرفی محبوب ترین شخصیت‌های کالاف دیوتی موبایل پرداختیم تا بیشتر از این بازی هیجان انگیز و جذاب لذت ببرید. اگر به دنیای بازی های آنلاین علاقه دارید، حتما به سایت هاردزون سری بزنید؛ ما کلی مطالب جذاب برایتان آماده کرده ایم.

*اگر تا به اینجای مقاله را مطالعه کردید حتما علاقه زیادی به بازی های اندروید دارید ما به شما مقاله بهترین بازی های آنلاین اندروید را پیشنهاد می دهیم .*

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *