استیم, مقاله ها

آموزش فعال کردن استیم گارد

فعال کردن استیم گارد

پلتفرم استیم برای حفاظت از اکانت کاربران خود سیستمی را طراحی کرده است که در برابر هکر ها اکانت کاربران را ایمن نگه دارد .که به نام گارد می باشد .و استیم گارد تعریف می شود . می توان گفت استیم گارد یکی از بهترین سیستم ها برای ایمن کردن اکانت شما در برابر هکر ها می باشد .

در این بخش از مقاله شما را با نحوه فعال کردن استیم گارد آشنا می کنیم .

مواردی که در این مقاله به آن ها اشاره خواهیم کرد :

1_ استیم گارد چیست ؟

2_ ویژگی های استیم گارد

3_ نحوه فعال کردن استیم گارد

ویژگی های استیم گارد

وقتی که کاربر به اکانت خود دسترسی ندارد و می خواهد که اکانت خود را در سیستم دیگری اجرا کند هنگام باز کردن استیم اطلاعات اکانت خود را وارد می کند و سپس کد استیم گارد به ایمیلی که اکانت خود را با آن باز کرده اید ارسال می شود و شما باید در بخش inbox ایمیل خود کد را کپی کرده و در استیم جاگذاری کنید می توانید وارد اکانت خود شوید.

آموزش فعال کردن استیم گارد استیم

خیلی از افرادی که تازه با پلتفذم استیم آشنا شدند با نحوه فعال کردن استیم گارد مشکل دارند . اما سایت هاردزون بخاطر راحتی کاربران آسان ترین راه برای فعال و غیر فعال کردن استیم گارد را آموزش می دهد . که در ادامه مقاله مشاهده خواهید کرد .

نحوه فعال کردن استیم گارد

در اولین قدم باید در فیلد های بالا روی steam کلیک کرده و بعد روی setting بزنید . تا صفحه جدیدی باز شود دوستان توصیه می شود که مرحله به مرحله با این آموزش پیش بردی تا مشکلی در روند نحوه فعال کردن استیم گارد وجود نداشته باشد .

فعال کردن استیم گارد

در این صفحه همان طور که مشاهده می کنید استیم گارد من فعال است و برای این که استیم گارد را فعال کنیم باید روی manage steam guard security account کلیک کنید تا صفحه جدیدی باز شود .

آموزش فعال کردن استیم گارد

خب دوستان عزیز اینجا 3 تا گزینه وجود دارد که هر کدام مد نظرتون بود را می توانید انتخاب کنید . و ما اینجا این فیلد ها را بهتون توضیح می دهیم.

(1): بهترین و امن ترین راه برای  امنیت اکانتتان این روش می باشد که شما باید برنامه steam را در موبایل خود بزنید و کد استیم گارد را از طریق گوشی دریافت کنید .

(2): اگر کلا از یک سیستم وارد اکانتتان می شوید استیم گارد نمی خواهد اما اگر با یک سیستم جدیدی بخواهید وارد اکانتتان شوید استیم گارد می خواهد که به ایمیلتان ارسال می شود .

(3): توصیه ما این است که حتما استیم گارد اکانتتان را فعال کنید تا امنیت اکانتتان تامین شود و اگر روی این فیلد بزنید استیم گارد اکانتتان غیر فعال می شود . و اگر این فیلد را می خواهید فعال کنید اصلا نام اکانت و پسوردتان را به افراد سود جو ندهید تا وارد اکانتتان نشوند و شما دوستان عزیز می توانید به راحتی با این روش استیم گارد اکانتتان را فعال کنید .

نتیجه گیری

اگر اسکین یا استیم والت و … در اکانتتان دارید حتما استیم گارد اکانتتان را فعال کنید تا اکانتتان در امنیت کامل باشد .

سوالات متداول

1_ من برای فعال کردن استیم گارد اکانتم باید از فیلتر شکن استفاده کنم ؟

خیر برای فعال کردن اسیتم گارد اکانتتان لازم نیست از فیلتر شکن استفاده کنید .

2_ راه دیگری برای فعال کردن استیم گارد وجود ندارد ؟

خیر اسان ترین و راحت ترین راه همین روش می باشد .

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *