مقاله ها

رمز های بازی موبایل لجند

رمز های بازی موبایل لجند

موبایل لجند یک بازی به سبک اکشن می باشد و بازی موبایل لجند به صورت رایگان در گوگل پلی عرضه شده است . شما دوستان عزیز می توانید این بازی را بر روی تبلت و گوشی خود نصب کنید و در مبارزات پنج درمقابل پنج  شرکت کنید و از بازی لذت ببرید . این بازی چیت های مختلفی دارد که در این مقاله به آن ها اشاره میکنیم .

انواع چیت های موبایل لجند

۱ـ مپ هک

پلیر هایی که از این چیت استفاده می کنند می توانند هیرو های دشمن هر کجای مپ که باشند آن ها را مشاهده کنند و به راحتی آن ها را بکشند در مپ بازی جا هایی وجود دارند که تاریک می باشد و اصلا معلوم نیست که هیرو دشمن آن جا هست یا نه اما شما می توانید با این چیت هیرو های دشمن هر کجای مپ تاریک هم باشند ببینید . و این به برد شما در بازی کمک می کند .

۲ـ اسکین رایگان

برنامه هایی در اینترنت وجود دارند که به شما در بازی موبایل لجند اسکین رایگان می دهند اما ما در این مقاله آن برنامه ها را معرفی نمیکنیم چون امنیت آن را تضمین نمی کنیم .شرایط استفاده از این برنامه ها به این شکل است که شما باید آن برنامه را رسم کنید و طبق راهنمایی های خود برنامه٬ شما راحت کار هایی که آن برنامه می خواد انجام می دهید و بعد بازی را اجرا می کنید و هر اسکین که شما در برنامه انتخاب کرده این در بازی برای شما نمایش می دهد .

رمز های موبایل لجند

۳ـ افزایش health هیرو ها

این چیت موبایل لجند دو بخش دارد :

1. health  شما کلا در طول بازی کم نمیشود که این کار به شدت واضح می باشد و احتمال این که اکانت شما بن شود وجود دارد .

2. در این روش حجم health شما زیاد می شود و احتمال این که اکانت شما بن شود کاهش می یابد ولی در کل این روش هم امنیت اکانت شما را تضمین نمی کند . هر چقدر از دشمن ضربه بخورید health شما چون حجمش زیاد می باشد health شما زیاد کم نمی شود .

شما دوستان عزیز اگر دنبال رمز های موبایل لجند هستید متاسفانه این بازی رمز بخصوصی ندارد.

** نتیجه گیری : دوستان سعی کنید از چیت بازی ها استفاده نکنید مخصوصا چیت موبایل لجند چون اینقدر که زمان می گذارید احتمال این که اکانت شما بن شود زیاد است  و سعی کنید  خودتان بازی کنید و در بازی پیشرفت کنید و همچنین از رمز های بازی موبایل لجند استفاده نکنید .شما هم چیت هایی که جلوی شما افتاده است را برای ما کامنت کنید . **

 

سوالات متداول

1 ـ  این چیت ها را چطوری استفاده کنیم ؟

در این مقاله ما فقط قصد داشتیم شما را با رمز های بازی موبایل لجند را اشنا کنیم .

2 ـ آیا استفاده از رمزها تاثیری بر پیشرفت بازی دارد؟

بله، اما توصیه نمی شود چون ریسک بالایی دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *