پابجی موبایل, مقاله ها

سازنده پابجی کیست ؟ و چرا از عنوان طراح پابجی استعفا داد ؟

سازنده پابجی کیست ؟

شرکت سازنده پابجی با ساخت این بازی توانست سبک جدیدی از گیم را وارد دنیای گیم کند . نام این سبک بتل رویال می باشد که مطمئناً خیلی از شما این سبک را شنیده اید .

سازنده پابجی برندان گرین (Brendan Greene) می باشد . و لقب آن player unknown می باشد . و به همین دلیل نام بازی هم از لقب سازنده پابجی گرفته شده است .

سازنده پابجی

چرا سازنده پابجی این بازی را درست کرد ؟

سازنده پابجی می خواست بازی ها را از حالت مولتی که در نقشه کوچک بازی میشدند خارج کنید . و می خواست بازیکنان در بازی با چالش های بیشتری همراه باشند .

سازنده پابجی ایده ساخت بازی را از کتاب hunger game گرفته است. که بازیکنان به محض فرود بروند و دنبال اسلحه باشند و برای زنده بودن در بازی تلاش کنند . و همچنین از فیلم  battle royal الگوبرداری شده است . که بازیکنان برای زنده ماندن باید به منطقه دایره ای امن بازی بروند.

ببهترین اسلحه های کالاف دیوتی

تاریخچه شرکت سازنده پابجی

سازنده پابجی قبل از تولید پابجی و عرضه جهانی آن با شرکت کره ای جینو گیمز آشنا شد . که سابقه خوبی در ساخت بازی جهانی داشتند . شرکت کره ای از ایده ها و طرح های گرین (سازنده پابجی موبایل ) استقبال کرد .

گرین به کره جنوبی رفت . و به شرکت بلوهول رفت و مدیر نوآوری آن شد  . شرکت بلوهول با گرین مذاکره کردند و این مذاکره بخوبی پیش رفت و شروع به ساخت بازی پابجی را کردند . در اوایل سال ۲۰۱۶ شروع به ساخت پابجی کردند و در ۲۰ دسامبر سال ۲۰۱۷ بازی پابجی عرضه شد .

با عرضه پابجی و استقبال زیاد در سال ۲۰۱۷ شرکت بلوهول نام خود را به شرکت پابجی موبایل تغییر داد . گرین در سال ۲۰۱۹ گرین کارش را به عنوان طراح پابجی پایان داد . ولی همچنان به عنوان مشاور در ساخت بازی می باشد .

گرین (سازنده پابجی ) اعلام کرد که می خواهد یک بازی جدید برای سال آینده عرضه کند .

بازی پابجی با وجود موفقیت های و چالش هایی که داشت توانست در مدت یک سال و نیم یکی از محبوب ترین و پر طرفدار ترین بازی ها در کنار dota 2 , csgo باشد .

شرکت سازنده پابجی

شرکت سازنده پابجی

شرکت کرفتون به عنوان اصلی ترین شرکت پشت سازنده پابجی قرار دارد . و همچنین چند شرکت فرعی دیگر هم همراه آن کار می کنند .و این شرکت ها هر کدام سابقه درخشانی دارند. این شرکت ها به نام های استودیو بلوهول (bluehole) و دیگری استودیو pubg studio نام دارد.

بازی پابجی موبایل مثل بسیاری از بازی ها پرداخت درون برنامه ای دارد که امکانات و ویژگی های زیادی برای فروش گذاشته است که از کاربران خود می خواهد که برای داشتن ویژگی های مختلف خرید درون برنامه ای انجام دهند .

اگر مشکل پینگ پابجی اذیتتان می کند می توانید روی راه حل های کاهش پینگ پابجی کلیک کنید .

سبک بتل رویال در پابجی چیست ؟

در سبک بتل رویال پابجی موبایل هر دست ۱۰۰ بازیکن وارد بازی می شوند و می توانند بعد از ۴۰ ثانیه برای پریدن از هواپیما آماده شوند. و با استفاده از چتر روی زمین فرود می آیند .

بتل رویال پابجی

آیا سازنده کالاف دیوتی موبایل از ساخت آن پشیمان است؟

منطقه safe zone

بعد از فرود بازیکنان باید دنبال اسلحه و زره مناسب باشند تا بتوانند با بازیکنان دیگر بجنگند و آخرین نفری که در زمین زنده می ماند برنده بازی می شود . و همچنین باید در منطقه safe zone بازی بازی کند . چون اگر در آن منطقه باشد در ازای هر ثانیه مقداری از جان خود را از دست خواهید داد.

منطقه danger zone

گاهی اوقات در نقشه دایره های قرمز رنگی مشاهده می کنید این ها توسط خود بازی علامت زده شده واین منطقه danger zone نام دارد و شما باید از آن دور شوید . چون اگر بازیکنان در این منطقه باشند ممکن است بمب هایی که از آسمان می آید بهش اصابت کند و جان بازیکن به کل کم شود .

نشانه گیری خوب در پابجی

شما در مواجهه با دشمن باید سریع با نشانه گیری قوی حذفش کنید چون اگر به سرعت کم نشانه گیری کنید در اخر باعث کشته شدن خودتان می شود .که در این زمان است که جای ماوس و کیبورد و پد حس می شود .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *